INFO 67670414

Darba laiks: 9:00-18:00

Teksta izmērs: A A A

Preces

Palidzi.lv veselības centrs piedāvā Jums dažādus rehabilitācijas pakalpojumus gan profilaksei, gan veselības stāvokļa uzlabošanai un kustību funkcijas atjaunošanai.

Mūsu mērķis ir palīdzēt saglabāt un uzlabot klientu veselību, tapēc gaidīsim gan veselos, gan tos, kuriem jau ir kādas veselības problēmas!  

Piedāvājam:

-fizioterapeita, ergoterapeita konsultācijas;

-individuālas fizioterapijas nodarbības pieaugušajiem un bērniem. Šajās nodarbībās saņemsiet nedalītu speciālista uzmanību. nodarbības gan slimību profilaksei (mazkustīga dzīvesveida un sēdoša darba draudošās sekas), gan lai atveseļotos pēc kādas saslimšanas (muguras sāpes, traumas - lūzumi, mežģījumi, saišu sastiepumi, kustību apjoma ierobežojumi, utt.) vai operācijas (mugurkaula diska trūces operācijas, ceļa, gūžas locītavas operācijām, u.c.) Bērniem un jauniešiem ļoti svarīgi ir savlaicīgi uzsākt ārstniecisko/koriģējošo vingrošanu, lai saglabātu staltu stāju un izvairītos no veselības problēmām vēlāk;

-dažādas grupu nodarbības fizioterapeita vadībā (vesela mugura, pilates, fitball, rīta rosme), grupās ir neliels dalībnieku skaits, tādējādi fizioterapeits var nodrošināt individuālu pieeju un nepieciešamo uzmanību katram dalībniekam;

-masāžu, u.c. mīksto audu tehnikas (stiepšana, trakcija, utt.) ko veiks sertificēts fizioterapeits;

-vingrošanu jaunajām un topošajām māmiņām;

-kinezioloģisko teipingu. Tā ir Latvijā vēl mazpazīstama metode, taču Eiropā un visā pasaulē sports un rehabilitācija jau vairs nav iedomājami bez šīs metodes. Kinezioloģiskais teips ir vienpusēji adhezīva, elastīga kokvilnas lenta. Tās biezums un elastība ir līdzīga ādai, tas ļauj ādai elpot, ir ūdensizturīgs – ar to droši varat iet dušā un peldēt. Tā ir ļoti efektīva metode sāpju, tūskas un asinsizplūdumu mazināšanā, teips stabilizē locītavas un muskuļus, ļaujot tiem ātrāk atgūt zaudēto funkciju, bet cilvēkam - atgriezties ikdienas aktivitātēs, darbā, sportā. 

Veselības centrs piedāvā dažādas grupu nodarbības fizioterapeita vadībā (saraksts spēkā no 5. decembra)

 

Pirmdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

12:00 – 13:00

Fitball

 

 

 

13:00 – 14:00

 

Dienas mundrumam

Dienas Mundrumam

 

17:30 – 18:30

Pilates

Vesela mugura

 

 

18:45 – 19:45

Vesela mugura

Pilates

 

 

18:00 – 19:00

 

 

 

Funkcionālais treniņš

Nodarbības pēc iepriekšēja pieraksta zvanot 67670414

 

UZMANĪBU! Tiek formēta grupa nodarbībai „ Māmiņām ar mazuļiem”
 (vadīs fizioterapeite Estere)

 

UZMANīBU! Piedāvājam organizēt individuālas grupas fizioterapeita vadībā tiešu Jūsu kolektīvam vai draugu grupai. Sīkaka informācija pa tālruni: 26467213

   

Vesela mugura – vidējas/vieglas intensitātes nodarbība, piemērota jebkuram sagatavotības līmenim. Ietver sevī spēka, lokanības, koordinācijas un līdzsvara vingrojumus, lai nostiprinātu mugurkaula muskuļu korseti, kas palīdz saglabāt staltu stāju, labu pašsajūtu, mazina sāpes mugurā un sēdoša darba radīto nogurumu, pasargā no traumām veicot fizisku darbu. Nodarbībā papildus izmantosim dažādu fizioterapijas inventāru – lielās un mazās vingrošanas bumbas, hanteles, elastīgās gumijas, līdzsvara paklājus, u.c.

 

Pilates – saudzīga vingrojumu sistēma un skaista ķermeņa izkopšanas metode, kas apvieno sevī spēka, lokanības un elpošanas vingrinājumus. Pilates ietver sevī “austrumu” vingrošanas disciplīnas – lokanības, elpošanas un līdzsvara atjaunošanas metodes, kā arī no “rietumiem” nākušās – ķermeņa spēka un sirdsdarbības metodes. Prasa lielu uzmanību un kustību precizitāti. Regulāri nodarbojoties,tās palielina muskuļu spēku, izkopj stāju, uzlabo līdzsvara izjūtu, atslogo mugurkaulu, nodrošina efektīvu asinsrites sistēmas darbību, atbrīvo ķermeni un nomierina prātu. Šajā vingrojumu sistēmā darbojas princips no vienkāršā uz sarežģītāko, no zemākā uz augstāko līmeni, tāpēc nodarbības var apmeklēt jebkurš.

 

Fitball – vidējas intensitātes nodarbība uz lielajām vingrošanas bumbām. Nodarbības piemērotas jebkura vecuma un fiziskās sagatavotības cilvēkiem. Nodarbības ir aizraujošas un interesantas, labi attīsta kustību koordināciju un līdzsvaru, jo lai noturētos uz bumbas, pastāvīgi jākoncentrējas un jāstrādā pat vismazākajiem muskuļiem. Tā kā bumbas ir elastīgas, tās nodrošina saudzējošu slodzi mugurkaulam un locītavām. Nodarbībā papildus var tikt izmantotas hanteles, nūjas, gumijas, u.c. fizioterapijas inventārs.


Dienas mundrumam – vieglas/vidējas intensitātes, dinamiska nodarbība, kas palīdzēs uzturēt možu ķermeni un prātu atlikušajam dienas cēlienam. Ietver sevī kustību koordinācijas, līdzsvara, lokanības un spēka vingrojumus. Nodarbībā papildus tiks izmantotas nūjas, vingrošanas gumijas un cits mazais fitnesa inventārs. Dzīvo ar smaidu!

 

Funkcionālai treniņš – vidējas intensitātes treniņš ar tehniskiem Brazīlijas džiu-džitsu pašaizsardzības elementiem. Nodarbībā iekļauta ārstnieciskā vingrošana, pilašu, vieglas jogas elementi, koordinācijas vingrinājumi kas apvienoti ar džiu-džitsu pašaizsardzības mākslas vingrinājumiem. Nodarbība paredzēta cilvēkiem ar lielu darba slodzi un augstu stresa līmeni.


 Cenrādis: 

 

 

Cena

Fizioterapeita konsultācija:

Pirmreizēja

Ls 10.00

 

Atkārtota

Ls 8.00

 

 

 

Ergoterapeita konsultācija:

Pirmreizēja

Ls 10.00

 

Atkārtota

Ls 8.00

 

 

 

Neirologa konsultācija:

Pirmreizēja

Ls 18.00

 

Atkārtota (mēneša laikā)

Ls 14.00

 

 

 

Ortožu izgatavošana

 

Pēc pieprasījuma

 

 

 

Individuāla fizioterapijas nodarbība:

60 min / 10 x 60 min*

Ls 10.00 / 90.00*

 

45 min / 10 x 45 min*

Ls 8.00 / 72.00*

 

30 min / 10 x 30 min*

Ls 6.00 / 54.00*

 

 

 

Individuālas treniņu programmas sastādīšana

 

Ls 10.00

 

 

 

Vingrošana grupā fizioterapeita vadībā

 

 Ls 4.50

 

 

 

Ārstnieciskā masāža*:

Vispārējā masāža (90 min)

 Ls 25.00

 

Muguras masāža (25 - 30 min)

 Ls 8.00 - 10.00

 

Krūšu kurvja masāža ar drenāžu (40 min)

 Ls 8.00

 

Sprandas, apkakles masāža (20 min)

 Ls 6.00

 

Jostas daļas masāža (20 min)

 Ls 6.00

 

Kājas, pēdas masāža (20 – 25 min)

 Ls 6.00

 

Abu kāju, pēdu masāža (1 h)

 Ls 12.00

 

Rokas masāža (20 min)

Ls 5.00

 

Galvas, apkakles masāža (20 min)

Ls 7.00

 

 

 

Kinezioloģiskais teipings

 

 Ls 3.00 - 10.00

 

Materiāls 5 cm

 Ls 0.10

 

 

 

Grupu nodarbība

Viena reize

Ls 4.50

Grupu nodarbību abonements

10 reizes + 1*

Ls 40.00

* 10 Individuālās nodarbības fizioterapeita vadībā + 1 kinezioloģiskā teipinga procedūra par brīvu

Visas cenas norādītās ar PVN. Tām ir informatīvs raksturs, tās var mainīties

Sīkāka informācija Tālr. 67670414 www.vcpalidzi.lv

Darba laiks (darba dienās) no 8:00 – 19:00

 

    Ar cieņu, Jūsu

1